Deratizace Limberský E-shop

Jak nakupovat:


Vybrané zboží si můžete objednat telefonicky, nebo e-mailem. Po Praze rozvážíme zdarma nebo nás můžete navštívit osobně po telefonické dohodě. Mimo Prahu zasíláme na dobírku prostřednictvím České Pošty. K ceně zboží se započítává poštovné dle ceníku Č.P., balné si neúčtujeme. Veškeré kontaktní informace naleznete v záložce kontakty.

Vítejte na E-shopu firmy Deratizace-Limbersky.cz

Na plevel

Postřiky


016

Roundup BIAKTIV - Herbicid - chemický přípravek na likvidování rostlin.

Postřikový herbicidní přípravek k hubení jednoletých i vytrvalých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech, vinohradech, v okrasných kulturách a k likvidaci nežádoucí vegetace. Roundup Biaktiv je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají výhradně zelenými částmi a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny včetně kořenového systému. Působením přípravku v kořenovém systému se docílí zničení podzemních i nadzemních částí zasažené rostliny. Vzhledem k tomu, že je Roundup Biaktiv na povrchu půdy okamžitě inaktivován a mikrobiálně odbouráván, neproniká půdou ke kořenům a nepůsobí na semena.

Předpokladem úspěšného hubení vytrvalých hluboko kořenících plevelů dostatečné plochy listů v době postřiku , aby se zabezpečil co největší příjem účinné látky do rostlin. Nejúčinnější jsou jsou ošetření prováděná v době nasazení poupat nebo po odkvětu, kdy rostliny jsou v plném růstu. Příznaky působení jsou postupné vadnutí, žloutnutí, zasychání a hnědnutí zasažených rostlin. Účinek se zvětšuje vyšší intenzitou světla a relativní vlhkostí vzduchu. Déšť do 3 hodin po ošetření účinek snižuje. Všechny kultivační práce se mohou provádět až v době, kdy se projevily první příznaky účinku.

Cena: 495,-Kč/l


Aktualizováno dne:7.1.2013